ili Prijava Prijavi se
Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata
139 komentara

Kod prvog gola zabio njegov igrač, kod drugog dobio 'tunel'

Sevilla je srušila Liverpool u finalu Europske lige 3-1. Dejan Lovren sudjelovao je kod dva gola koje je primila njegova momčad na St. Jakob Parku

Dejan Lovren neće po dobrome pamtiti finale Europske lige. Suci su mu poništili gol zbog zaleđa pred kraj prvog dijela, a sudjelovao je kod oba gola koje je primila njegova momčad u 3-1 porazu od Seville na St. Jakob Parku u Baselu.

Liverpool je izgledao nedodirljivo, ali Sevilla mu je u nastavku utakmice očitala pravu nogometnu lekciju. Sturridge je majstorski zabio za 1-0, Lovren je pogodio za 2-0 pred kraj prvog dijela, ali Sturridge je u toj akciji bio u zaleđu pa su suci poništili gol.

Englezi su dominirali, ali u nastavku kao da je na teren izašla neka druga momčad.

Gameiro je zabio već u prvoj minuti nastavka. Ušao je Lovrenu iza leđa i s tri metra pogodio u praznu mrežu. Coke je povećao na 2-1 u akciji u kojoj je golu prethodio sjajan potez Vitola koji je loptu gurnuo kroz noge našem stoperu.

Isti je igrač postavio konačnih 3-1.