Komentari 38

Košarkašica izvukla labelo iz grudnjaka pa dobila tehničku

1

Srpska je košarkašica tijekom utakmice protiv Bjelorusije na Europskom prvenstvu dobila tehničku zbog bizarnog razloga. Izvukla je labelo iz grudnjaka i namazala se

Srbija je igrala protiv Bjelorusije na Euru košarkašica u Francuskoj. Kod rezultata 19-11 za Srbiju, Ana Dabović izvadila je labelo iz grudnjaka i namazala usne.

Sudac je to vidio, prekinuo je igru i dosudio srpskog igračici tehničku pogrešku. Potom je otišao do klupe Srbije i objasnio trenerici što je napravila njezina igračica.

Pravila su pravila...

Srbija je u petak pobijedila Hrvatsku i uništila nam sve nade u četvrtfinale. Bilo je 77-64 za naše susjede.