Komentari 12

Košem u posljednjoj sekundi Igoudala je "srušio" Oklahomu

1

U Oaklandu je Golden State košem Iguodale sa zvukom sirene pobijedio Oklahomu 116-115. Dvije sekunde prije toga Oklahomu je u vodstvo tricom doveo Westbrook

U noći s četvrtka na petak u NBA ligi su odigrane samo dvije utakmice, međutim u njima je bilo puno uzbuđenja.

U Oaklandu je Golden State košem Andrea Iguodale sa zvukom sirene pobijedio Oklahomu 116:115. Samo dvije sekunde prije toga Oklahomu je u vodstvo tricom doveo Russell Westbrook.

Iako je Iguodala bio junak, nije zabio najviše za Warriorse. On se zaustavio na 14 koševa, dok je najbolji strijelac bio Klay Thompson s 27 koševa. Kod gostiju najbolji su bili Russell Westbrook (31) i Serge Ibaka (27), dok je Kevin Durant ubacio 20 koševa.

New York Knicksima ni 45 koševa Carmela Anthonyja nije bilo dovoljno za pobjedu protiv Houstona. Gosti su pobijedili 109:106. Uz Anthonyja jedini raspoloženi kod New Yorka bio je Andre Bargnani s 24 koša.

Kod gostiju Harden je ubacio 36 koševa, dok je Dwight Howard zabio samo sedam koševa, ali je imao 15 skokova.

NBA liga, rezultati:

New York – Houston 106:109 (Anthony 45k, 10s, Bargnani 24k, 4s / Harden 36k, 9s, Lin 21k, 5s)

Golden State – Oklahoma City 116:115 (Thompson 27k, 5s, Curry 22k, 5s, 9a / Westbrook 31k, 9s, 5a, Ibaka 27k, 13s)