Komentari 5

Kostadinov pobijedio u elitnoj kategoriji, Kogl slavio u -70 kg

37

Završilo je natjecanje Svjetskog kupa u obaranju ruke "Sokol Marić" na Cvjetnom trgu u Zagrebu. Hrvatska ima četiri pobjednika ukupno među svim kategorijama...

Hrvatska ima četiri pobjednika na Svjetskom kupu za obaranje ruke "Sokol Marić" 2015. koji se ovu subotu održao na Cvjetnom trgu u Zagrebu. Osim kategorija početnika amatera, u kojima su slavili Goran Štrek (lijeva) te Darko Jovanovski (desna ruka), dvojica su slavila u konkurenciji profesionalaca.

Dražen Kogl , aktualni svjetski i europski master prvak, bio je najjači u kategoriji do 70 kilograma svladavši Mađara Barzsa u finalu, dok je sin Marko, prvak Hrvatske te brončani europski junior, bio najbolji među juniorima.

U elitnoj kategoriji obarača težih od 95 kilograma slavio je Krasimir Kostadinov iz Bugarske, svladavši u finalu Hansa Petera Fucksa na lijevu te Iranca Mehdija Abdolvanda "Hulka" na desnu ruku.

Sanjin Strukić/PIXSELL 02:37

U nastavku provjerite rezultate svih kategorija.