putem svog Facebook ili Google računa.
ili Prijava Prijavi se
10 komentara

Kovačev Bayern penalom do finala Kupa! Čeka ih RB Leipzig

Momčad Nike Kovača vodila je golovima Lewandowskog (33) i Muellera (63), sve do 74. minute kada domaćini u samo minutu golovima Osaka i Rashice stižu do izjednačenja

Werder Bremen - FC Bayern Munich

Nogometaši münchenskog Bayerna plasirali su se u finale Njemačkog kupa svladavši u Bremenu Werder s 3-2.

Momčad Nike Kovača vodila je golovima Lewandowskog (33) i Muellera (63), sve do 74. minute kada domaćini u samo minutu golovima Osaka i Rashice stižu do izjednačenja. Ipak, u 80. minuti Lewandowski iz penala donosi novu prednost Bavarcima i konačnu pobjedu.

Podsjetimo se, Niko Kovač je prošle sezone ovaj trofej osvojio kao trener frankfurtskog Eintrachta, a tada je u finalu 'skinuo' upravo svoj sadašnji klub.

Bayern će u finalu igrati s Leipzigom, koji je u utorak slavio s 3-1 kod HSV-a.