Komentari 10

Kovačev Monaco gazi sve pred sobom: Četvrta pobjeda u nizu!

Još jednu sjajnu utakmicu odigrao je Monaco Nike Kovača. Hrvatski stručnjak stigao je do četvrte pobjede u nizu i sada se nalazi na trećem mjestu samo dva boda iza bodećeg PSG-a

Nogometaši Monaca, koje vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, ostvarili su i četvrtu uzastopnu pobjedu nakon što su u susretu 12. kola Le Championnata pobijedili Nimes sa 3-0.

POGLEDAJTE VIDEO: Bašić trenira

Toma Bašić trenira u karanteni 01:11

Golove za momčad iz Kneževine zabili su Diop (19), Martins (75) i Volland (77), a gosti su od 69. minute igrali bez isključenog Lucasa Deauxa.

Identičnu pobjedu ostvario je i Lyon protiv Reimsa. Junak pobjede "lavova" bio je Karl Toko Ekambi koji je postigao prvi, a potom asistirao za iduća dva gola domaćina.

Kamerunski napadač je zabio za 1-0 u 22. minuti, u 49. je asistirao Bruni Guimaraesu za 2-0 da bi Moussa Dembele na Ekambijevo dodavanje u 66. minuti zabio za konačnih 3-0.

Lyonov put prema pobjedi olakšalo je isključenje Moreta Cassame u 32. minuti.

Angers je na gostovanju pobijedio Lens sa 3-1, a Mateo Pavlović nije nastupio za goste.

Kovač se probio na treće mjesto i na samo je dva boda od vodećeg PSG-a.