putem svog Facebook ili Google računa.
ili Prijava Prijavi se
18 komentara

Krama zabio za Hoffenheim, na kraju uzeli samo bod Leipzigu

Nakon dvije utakmice bez gola, Andrej Kramarić ponovno je zabio. I to protiv Red Bull Leipziga u 23. minuti utakmice za prednost Hoffenheima, a rezultat je poravnao Orban u 89. minuti utakmice (1-1)

RB Leipzig - 1899 Hoffenheim

Nogometaši Hoffenheima od 23. minute vodili su 1-0 protiv Leipziga u zadnjoj utakmici 23. kola Bundeslige. Gol je za goste zabio naš Andrej Kramarić, ali njegova momčad nije uspjela odnijeti sva tri boda jer je u 89. minuti za 1-1 zabio Orban.

U prvom su poluvremenu boli bili Kramarićevi suigrači, a sve su  naplatili u 23. minuti. Joelinton se izborio za svoju poziciju u šesnaestercu i napravio većinu posla. Zavrnuo je na drugu stativu prema Kramariću koji je bio na granici zaleđa i lagano zabio za vodstvo Hoffenheima.

U nastavku kao da je Hoffenheim nestao s terena, a konce igre preuzeli su domaćini. Velika dominacija Red Bulla okrunjena je u 89. minuti. Halstenberg je poslao oštru prizemnu loptu na sedam metara, a tamo se najbolje snašao Orban i postavio konačnih 1-1.

To je deseti remi Hoffenheima u 23 odigrana kola. Trenutno se nalaze na 8. mjestu sa 34 boda, dok šesti Eintracht na šestom mjestu koje vodi u kvalifikacije za Europsku ligu ima 37 bodova. Ovo je 15. gol Andreja Kramarića ove sezone, 10. u Bundesligi.