Komentari 15

Krstanović po prvi gol: Nadam se da ću dobiti šansu u Sigetu

1

U pet sezona u HNL-u Krstanović je zabio 48 golova, najviše u sezoni 2009./10., čak 19. No od dolaska u Rijeku u prvenstvu je igrao tek 67 minuta. Nije još zabio...

Očekivao sam da ću više igrati. Vjerujem da ću biti u sastavu protiv Dragovoljca, rekao je Ivan Krstanović

U Dinamu je u prvoj sezoni u 22 nastupa zabio deset golova, a ostat će upamćen i kao igrač koji je “modrima” donio prvi bod u Ligi prvaka.

- Uh, kad se sjetim... Čim su me srušili, ustao sam i pokazao prstom da ću ja pucati. Igrači Kijeva su me pokušali omesti, znam da je jedan stao do mene i vikao mi iza leđa: ‘Krsta, Krsta’, ali nisam se dao smesti. Čak sam prije udarca pogledao suca i pitao: ‘Mogu li pucati’ - kaže Ivan.

Bivši trener Dinama Ante Čačić toliko je cijenio Krstanovića da je jednom prilikom rekao da je on posljednji napadač kojeg bi se riješio. No u Rijeci je u šest prvenstvenih kola skupio tek 67 minuta.

- Ušao sam u Zadru i asistirao za gol. I igrao sam 11 minuta protiv Splita. Eto, danas igramo protiv Hrvatskog dragovoljca, vjerujem da bi mogao dobiti šansu. Svi znaju koliko vrijedim i što mogu - kaže Krstanović.

Uefina kazna šokirala Riječane

A šansu će, gotovo sigurno, dobiti. Trener Matjaž Kek odmorit će nekoliko igrača. No veliki udarac za Rijeku stigao je iz Uefe, gdje je Dariju Kneževiću zbog crvenog kartona u Žilini određena kazna od tri utakmice neigranja! Istina, Knežević je udaranjem igrača bez lopte napravio glupost, no...

- Četiri utakmice dobio je čovjek koji je Eduardu slomio nogu... - kratko je prokomentirao presudu stoper Rijeke, na čijem je iskustvu i znanju Kek gradio obrambeni zid u Stuttgartu

U klubu su odmah reagirali i napisali žalbu u nadi da će društvo iz Nyona ublažiti kaznu.