L. Beenhakker zadovoljan obranom, ali ne i napadom

1

Imajte strpljenja, sve teče prema planu i momčad će biti spremna, rekao je Leo Beenhakker nakon što je Poljska odigrala s Danskom 1-1

Poljska javnost zabrinuta je izvedbom nacionalne vrste, koja je s Dancima odigrala samo 1-1.
- Imajte strpljenja, sve teče prema planu i momčad će biti spremna - kaže izbornik Beenhakker.
U Chorzovu se igralo po velikoj vrućini, višoj od 30˙C stupnjeva, a Beenhakker je isprobavao nekoliko varijanti, osobito na deficitarnom desnom boku na kojem su igrali i Wawrzyniak i Golanski. Na koncu je i napadač Zurawski promašio jedanaesterac.
- Još je tjedan dana treninga koji ćemo posvetiti ofenzivnoj igri jer sam zadovoljan igrom obrane - rekao je Beenhakker.