Komentari 92

Levante srušio Real, Modrić samo ispratio bombu Moralesa

Levante srušio Real, Modrić samo ispratio bombu  Moralesa
1

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real do 81. minute, tijekom prvog poluvremena imao je nekoliko dobrih udaraca prema domaćem golu, ali svaki put je vratar Fernandez bio uspješniji

Nogometaši madridskog Reala propustili su priliku vratiti se na vrh ljestvice španjolskog prvenstva, oni su u susretu 25. kola izgubili na gostovanju kod Levantea s 0-1 (0-0).

POGLEDAJTE VIDEO:

00:21

Bio je to tek drugi prvenstveni poraz Reala u sezoni, a "priuštio" im ga je kapetan Levantea Jose Luis Morales fantastičnim udarcem u 79. minuti.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real do 81. minute, tijekom prvog poluvremena imao je nekoliko dobrih udaraca prema domaćem golu, ali svaki put je vratar Aitor Fernandez bio uspješniji.

Drugi Real je tako ostao na 53 boda, dva manje od Barcelone koja je ranije u subotu na svom Campu pobijedila Eibar s 5-0. Levante je ovom pobjedom stigao na 10. mjesto sa 32 boda. (dk)