Komentari 7

Linu zadivio Musa: Vraćao se na pripreme autobusom

1

Nakon zadnje pripreme uoči susreta s Norveškom s popisa su 'otpali' Valčić, Marić, Šego. Blaženko Lacković bi ipak mogao zaigrati u prvoj utakmici

Europsko prvenstvo samo što nije počelo, a hrvatski rukometaši su odradili posljednji trening uoči prvog susreta protiv Norveške. Nakon zadnje pripreme izbornik Červar prijavio je popis od 15 igrača koji će konkurirati protiv neugodnih Skandinavaca. Marino Marić, Tonči Valčić, golman Marin Šego te Blaženko Lacković nisu među njima. No, jednog od njih sasvim sigurno će do 11 sati prijaviti Červar, a najizglednija opcija je Lacković koji je odradio cijeli trening.
Novo lice u momčadi je 24-godišnji pivot Željko Musa koji je će u obrambenim zadacima zamjeniti Igora Vorija.
- Treba mi jedan takav igrač protiv čvrstih Norvežana - rekao je Červar kojega se dojmila čelična volja talentiranog Mostarca. Naime, kad ga je Lino prvi put otpisao, Musa se na pripreme u Makarskoj vraćao, ni manje ni više, nego autobusom.