LIVE prijenos: Turci opet bolji od Slaven Belupa

6

Nogometaši Slavena Belupa izgubili su i uzvratni susret drugog pretkola Kupa Uefe od Galatasaraya 2-1 i oprostili se od Europe

Nogometaši Slaven Belupa u Istanbulu nisu uspjeli nadoknaditi poraz od 2-1 iz Koprivnice u 2. pretkolu Kupa Uefe. Istim ih je rezultatom Galatasaray u četvrtak pobijedio u paklenoj atmosferi stadiona Ali Sami Yen. Turci su u prvih 10 minuta natjerali Ivešu na veliku obranu, pogodili stativu, a onda je Umit Karan konačno zabio na asistenciju Lincolna. Slaven je izjednačio u 36. minuti iz penala koji je realizirao Stjepan Poljak, no već u idućem napadu Hakan Şükür je iz okreta pogodio za konačni rezultat. LIVE PRIJENOS Počela je utakmica između Galatasaraya i Slaven Belupa. Igrači Galatasaraya su izveli loptu s centra 4.' - Kresinger izborio slobodni udarac. Poljak sa 30-ak metara puca preko gola 7.' - Song prolazi po desnoj strani i puca izvan igrališta 9' - Prvo Vanja Iveša brani čistu priliku Hakanu Şüküru, zatim u sljedećem napadu domaći pogađaju i gredu 10' - GOOOL za Galatasaray: Ümit Karan zabija za 1-0 na dodavanje Brazilca Lincolna 16.' - Kresinger prolazi u šesnaesterac, loptu ubacuje u sredinu, ali je hvata domaći golman 18.' - Lincoln ubacuje za Şüküra, koji pada preko lopte 23.' - Radiček dobiva žuti karton. Lincoln puca iz slobodnog udarca, Iveša hvata u ruke 27.' - PRILIKA za Galatasaray: Nakon lijepe akcije Lincolna i Sukura, na povratnu loptu natrčava Sabri i puca prema golu, a lopta odlazi od Bošnjaka u korner 36.' - GOOOL ZA SLAVEN: Stjepan Poljak izjednačava iz penala koji je izborio Asim Šehić nakon lijepog dodavanja Dine Kresingera. Šehića je na vrhu kaznenog prostora srušio golman Orkun 37.' - GOOOL za Galatasaray: Strijelac je Hakan Şükür, koji je postigao predivan gol iz voleja, a asistent je bio Sabri 41.' - Lincoln iz slobodnog udarca sa 30-etak metara puca pokraj gola DRUGO POLUVRIJEME 46.' - Lincoln pogađa mrežu "farmaceuta", ali je gol poništen zbog zaleđa 47.' - PRILIKA za Turke: Şükür je imao stopostotnu prigodu, ali mu je obranio vratar Vanja Iveša Nema promjene rezultata u 11. minuti nastavka, Galatasaray djeluje bolje PRILIKA za Galatasaray: U posljednji trenutak Dalibor Poldrugač spašava Slaven, ubacuje Hasan Sas 60.' - Slobodni udarac za Belupo, puca Vručina, mini pritisak Slaven Belupa, koji djeluje bolje nego u prvom dijelu 70.' - Prolazi Sabri po desnoj strani, dodaje do Lincolna, koji slabo puca, a loptu hvata Iveša 71.' - PRILIKA: vratnica za Galatasaray Minutu kasnije Servet prolazi po desnoj strani, ubacuje u sredinu, ali sve opet spašava Iveša 72.' - Na drugoj strani Poljak lijepo ubacuje za Kresingera, koji je malo prekratak 78.' - Vručina s velike udaljenosti puca pokraj gola Galatasaraya 82.' - Slobodni udarac za Slaven Belupo s lijeve strane na dvadesetak metara, Posavec puca neugodno prema lijevom donjem kutu, loptu u korner skreće Orkun KONTRA Turaka - Opet Hasan Sas ubacuje, ali Sopić spašava 87.' - PRILIKA za Galatasaray: Vanja Iveša spašava stopostotnu prigodu, topovski je pucao Lincoln KRAJ UTAKMICE