Komentari 11

Liverpool skupo platio pobjedu: Coutinho je završio na nosilima

5

PREMIERSHIP Najbolji igrač Liverpoola Philippe Coutinho ozlijedio se u 34. minuti protiv Sunderlanda. Liverpool je slavio 2-0, ali čini se da je ostao bez jednog od ključnih igrača

Liverpool je dobio Sunderland 2-0, ali je pobjedu skupo platio, jer se u 34. minuti ozlijedio njihov najbolji igrač Philippe Coutinho. Zamijenio ga je Divock Origi koji je u 75. minuti zabio za 1-0, a pobjedu je u sudačkoj nadoknadi potvrdio James Milner.

Liverpool

Dejan Lovren odigrao je cijeli susret za Liverpool, te se u 37. minuti mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj glavom zamalo bio neprecizan.

Pobjede Chelseaja i Cityja

U derbiju 13. kola Premier lige u subotu je Chelsea na svom stadionu svladao Tottenham 2-1, te se vratio na prvo mjesto prvenstvene ljestvice. Tottenham je poveo u 11. minuti golom Christiana Eriksena, a na 1-1 je poravnao Pedro u 45. minuti. Pobjedu Chelseaju donio je Victor Moses u 51. minuti.

Manchester City je u gostima svladao Burnley sa 2-1, a dvostruki strijelac za City bio je Sergio Aguero (37', 60').  Najuzbudljivije je bilo na Liberty stadionu, gdje je Swansea s dva gola u sudačkoj nadoknadi pobijedio Crystal Palace s 5-4. To je tek druga pobjeda Swanseaja, nakon što su u prvom kolu, sredinom kolovoza, dobili Burnley.

U 68. minuti Swansea je vodio 3-1, ali onda su gosti s tri pogotka (Tomkins 75', Jack Cork 82'-ag i Christian Benteke 84') napravili preokret i poveli 4-3. No, uslijedio je još jedan obrat, Fernando Llorente je s dva gola u sudačkoj nadoknadi (90'+1', 90'+3') donio pobjedu Swanseaju.

U nedjelju Arsenal dočekuje Bournemouth, a Bilićev West Ham gostuje kod Manchester Uniteda.