Komentari 19

Liverpool u crnoj rupi: I Kovin Chelsea slavio je na Anfieldu

Tottenaham je u gostima jedva srušio Fulham rezultatom 1-0, a pobjedu je donio autogol Adarabioya u 19. minuti utakmice 33. kola engleskog prvenstva. Chelsea se pobjedom protiv Liverpoola probio na 4. mjesto

Nogometaši Tottenhama slavili su s minimalnih 1-0 na gostovanju kod Fulhama u unaprijed odigranoj utakmici 33. kola engleskog prvenstva, a istim je rezultatom pobijedio i Everton gostujući u West Bromwichu u unaprijed odigranom dvoboju 29. kola.

POGLEDAJTE VIDEO: Slavlje Liverpoolovih navijača

Navijači Liverpoola slave titulu u Premiershipu 02:26

Pobjedu Dinamovom suparniku u osmini finala Europske lige na gostovanju na Craven Cottageu donio je autogol Adarabioya u 19. minuti.

Fulhamu je u 62. minuti poništen gol zbog sumnjive interpretacije pravila igranja rukom. Lopta je pogodila Maju u ruku, ali mu je ona bila uz tijelo i nije mogao ništa učiniti kako bi izbjegao taj kontakt.

Gol u gostima vrijedi: 'Redsi' i Leipzig ponovno u Budimpešti

Everton je do pobjedničkog gola protiv West Bromwich Albiona došao u 65. minuti kad je svoj šesti ovosezonski gol za momčad Carla Ancelottija postigao brazilski napadač Richarlison na ubačaj Gylfija Sigurdssona.

Everton je tako došao do 46 bodova i privremeno zasjeo na četvrto mjesto s bodom više od West Hama. Tottenham je s 42 boda na osmoj poziciji. Fulham je s 23 boda na 18. mjestu, dok je WBA na 19. poziciji sa samo 17 bodova iz 27 nastupa. Vodeći Manchester City ima 65 bodova, čak 14 više od drugoplasiranog Manchester Uniteda.

Fulham v Tottenham Hotspur - Premier League - Craven Cottage

U derbiju 27. kola Engleske lige Chelsea je slavio u gostima kod Liverpoola s 1-0 i probio se na četvrto mjesto.

Gol vrijedan pobjede za londonsku momčad postigao je Mason Mount na dodavanje Kantea u 42. minuti.

Redsi su doživjeli rekordni peti uzastopni domaći poraz, a u drugom poluvremenu nisu pronašli recept za preokret ili barem gol koji bi ih spasio od poraza.

Nigdje bez nje: Igrači Chelseaja griju kopačke u mikrovalnoj...

Mateo Kovačić je upao u igru u 81. minuti kod gostiju.

Na vrhu ljestvice je Manchester City (65), koji ima 14 bodova prednosti ispred Manchester Uniteda i 15 u odnosu na Leicester City.  Chelsea je četvrti s 47 bodova, a Liverpool sedmi s 43.