Komentari 37

Lokomotiva otvorila drugi dio sezone slavljem nad Slavenom

1

Nogometaši Lokomotive ušli su u proljetni dio sezone pobjedom nad Slavenom 2-1 na Maksimiru. Poveli su Koprivničani, ali za preokret su zabili Pjaca i Barbarić

Izuzmemo li jučerašnju odgođenu utakmicu Istre 1961 i Dinama, drugi dio sezone u Prvoj HNL počeo je u petak navečer utakmicom 21. kola između Lokomotive i Slaven Belupa.

Momčad Tomislava Ivkovića u proljetni dio sezone ušla je pobjedom nad Koprivničanima 2-1 na Maksimiru te je prekinuo mini-krizu s kraja 2013. kad je remizirao i izgubio u posljednje dvije utakmice.

No Slaven je bio taj koji je poveo golom Čanadžije u 16. minuti, ali Lokosi su u drugom poluvremenu napravili preokret. Prvo je Pjaca izjednačio u 52. minuti, a pobjedu je donio Barbarić u 81. minuti.