Komentari 16

Loša večer Šarića, Milwaukee Bucksi doživjeli prvi poraz...

1

Milwaukee Bucksi su izgubili prvi put u sezoni. Pobijedio ih je Boston sa 117-113. Nisu Bucksi mogli protiv raspoloženih Irvinga, Horforda i Haywarda. Antetokounmpo je za Buckse dodao 33, ali nedovoljno

U NBA-u više nema neporaženih momčadi. Milwaukee Bucksi su izgubili u derbiju večeri protiv Boston Celticsa, prvi put u sezoni. Imali su Bucksi seriju od sedam uvodnih pobjeda.

Kyrie Irving je vukao Celticse s 28 poena, a Al Horford i Gordon Hayward su dodali po 18. Gostujuće Buckse je vukao Antetokounmpo. 'Greek Freak' je zabio 33, ali Bucksi kući odlaze bez pobjede. Celticsi su pobijedili sa 117-113.

Philadelphia 76ers našeg Darija Šarića dobila je Los Angeles Clipperse sa 122-113. Ipak, nije to bila Šarićeva večer, bio je slab i u obrani i u napadu. U 24 minute ubilježio je pet poena, dvije asistencije i tri skoka. Philu je nosio Joel Embiid s 41 poenom i 13 osvojenih skokova.

Cleveland je potpuno nemoćan nakon odlaska LeBrona Jamesa. Denver Nuggetsi su ih dobili sa 110-91. Ekipa Ante Žižića čak je bolje otvorila utakmicu i vodila u prvoj četvrtini, ali je sve okrenuo Denver preko Španjolca Juancha Hernangomeza koji je zabio 23 poena. Kod Clevelanda je najbolji bio Jordan Clarkson s 19 poena, a hrvatski reprezentativac Ante Žižić je ubacio 3 poena u četiri minute na parketu.

Oklahoma City Thunder su u gostima slavili protiv Charlotte Hornetsa sa 111-107. Russell Westrook je zabio 29 poena za Oklahomu, a Kemba Walker za Charlotte 21 poen.

Sacramento Kings su iznenadili u gostima protiv Atlanta Hawksa pobjedom od 146-115.  Sjajna utakmica za mladog De'Aarona Foxa koji je zabio 31 poen i dodao čak 15 asistencija. Za Atlantu je Jeremy Lin zabio 23 što je bilo nedovoljno za neki bolji rezultat.

New Orleans Pelicansi ponovno su razočarali. Četvrti uzastopni poraz doživjeli su protiv Portland Trail Blazersa (119-132).