Komentari 24

Lovi Ibru i Ronalda: Messi nije zabio samo u 1., 2. i 69. minuti

1

Cristiano Ronaldo i Zlatan Ibrahimović jedini su igrači koji su zabili u baš svakoj minuti (1. do 90.) Messi nakon gola Deportivu još mora zabiti u 1. 2. i 69. minuti

Barcelona je u srijedu sve nakupljene frustracije i negativnu energiju iskalila na sirotom Deportivu. Katalonci su zabili osam komada na Riazoru.

Briljirao je Luis Suarez s četiri gola i tri asistencije što nije uspjelo niti jednom igraču u Primeri u ovom stoljeću. Jedan od osam golova zabio je i Leo Messi.

Football Soccer - Deportivo Coruna v Barcelona - Spanish Liga BBVA - Riazor stadium, Coruna Football Soccer - Deportivo Coruna v Barcelona - Spanish Liga BBVA - Riazor stadium, Coruna Football Soccer - Deportivo Coruna v Barcelona - Spanish Liga BBVA - Riazor stadium, Coruna
8
| Foto: MIGUEL VIDAL

Argentincu je to bio 501. gol u karijeri, a od svih golova Messi nije zabio jedino u 1., 2. i 69. minuti. Samo dva igrača u svijetu zabijala su u baš svakoj minuti.

Cristiano Ronaldo to je ostvario 2014. godine kad je zabio Atleticu  u uzvratnoj utakmici polufinala kupa u 7. minuti. Portugalac je time kompletirao nevjerojatnu listu, a sedam mjeseci kasnije pridružio mu se Zlatan Ibrahimović.

Švedski napadač PSG-a zabio je oba gola u 2-0 pobjedi Švedske protiv Estonije, a golom u 24. minuti Ibra je kompletirao sve minute u kojima je zabijao u karijeri.