Lovren ljutit nakon poraza od Igora Tudora: Ovo je sra***!

Dali smo Marseilleu pobjedu tako što smo mu dopustili da zabije oba gola u zadnjim minutama. Prvi na kraju prvog poluvremena, a drugi na kraju nadoknade, kazao je Lovren

U derbiju 32. kola Ligue 1, Lyon je izgubio kod kuće od Marseillea 2-1 i tako napravio još jedan korak unazad u borbi za plasman u Europu.

Momčad Dejana Lovrena ostala je na 7. mjestu na tablici s 50 bodova, odnosno šest manje od petoplasiranog Lillea.

VIDEO Zamislite ovo u HNL-u: Evo kako zvuči komunikacija suca i igrača tijekom utakmice
Tudor za 24sata: Imam osjećaj da Hajduk osvaja Ligu prvaka!

Bivši hrvatski reprezentativac je stoga bio jako ljutit nakon utakmice.

- Ovo je s*anje! Dali smo Marseilleu pobjedu tako što smo mu dopustili da zabije oba gola u zadnjim minutama. Prvi na kraju prvog poluvremena, a drugi na kraju nadoknade - kazao je Lovren pa dodao:

Demi Finale de la Coupe de France "Nantes - Lyon (1-0)" au stade de la Beaujoire

- U ovako napetim utakmicama i derbijima razliku čine male stvari i greške, a mi smo napravili čak dvije. To su greške koje su nedopustive. U ključnim trenucima i situacijama prelako gubimo lopte i nećemo napredovati dok ne prestanemo s takvim kiksevima. Ovako dalje ne ide.