Komentari 7

Karlović bolji od Ebdena, Lučić Baroni od 38. igračice svijeta

1

Ovo je bila druga pobjeda hrvatske tenisačice u trećem međusobnom ogledu protiv Austrijanke Meusburger. U drugom kolu protivnica će joj biti Ruskinja Pavljučenkova

Mirjana Lučić-Baroni u prvom kolu turnira u Dohi nadjačala je Austrijanku Yvonne Meusburger, 38. na WTA listi, sa 4-6, 6-2 i 6-3.

Ovo je bila druga pobjeda hrvatske tenisačice u trećem međusobnom ogledu protiv Austrijanke. Lučić-Baroni izgubila je prvi set, ali nakon toga je ubacila u brzinu više. U drugom setu napravila je čak tri breaka, a u trećem dva.

U drugom kolu protivnica će joj biti Ruskinja Anastasija Pavljučenkova.

I Karlović uspješan

Ivo Karlović je svladao Matthewa Ebdena, 62. tenisača svijeta sa 7-5 i 6-4. Div sa Šalate 'opalio' je 14 asova.

U 2. kolu čeka ga Feliciano Lopez, 26. na svijetu kojeg je pobijedio četiri puta u sedam međusobnih ogleda.