Ludilo u Der Klassikeru: Bayern prosuo dva pogotka prednosti

U uzbudljivom Der Klassikeru Bavarci su prokockali vodstvo od 2-0, a Borussia se poraza spasila u zadnjim sekundama golom Anthonyja Modestea. Žuto-crni su zabili u 95. minuti

U velikom derbiju 9. kola Bundeslige Borussia i Bayern su u Dortmundu odigrali 2-2, pa je na čelu ostao berlinski Union.

POGLEDAJTE VIDEO:

Neuer VIDEO

Leon Goretzka je doveo Bayern u vodstvo u 33. minuti, a Leroy Sane je povećao na 2-0 u 53. minuti, te se činilo da je derbi pred rasprodanim Iduna Park stadionom i 81.000 gledatelja odlučen.

No, Youssoufa Moukoko smanjio je zaostatak u 74. minuti i postao najmlađi strijelac u povijesti Der Klassikera sa 17 godina. Bayern je završio utakmicu s 10 igrača nakon što je Kingsley Coman isključen u 90. minuti, da bi u 95. minuti Francuz Modeste izjednačio.

To je natjeralo legendarnog Olivera Khana na žestoku reakciju, koji je podivljao na tribinama Westfalena.

Inače, Josip Stanišić je igrao od 46. minute za Bayern.

VIDEO SAŽETKA UTAKMICE OVDJE

Bavarci imaju 16 bodova koliko i Dortmund, a Union Berlin i Freiburg po 17 i utakmicu manje.