Komentari 10

Ludnica u predgrađu Madrida: Barci samo bod, sudac podijelio dva crvena, isključio i Xavija!

4

Katalonci nisu uspjeli materijalizirati veliku nadmoć, a sigurno će imati dosta prigovora na odluke glavnog suca Grada

U posljednjem nedjeljnom dvoboju prvog kola španjolske LaLige Getafe i Barcelona su odigrali utakmicu bez pogodaka, ali uzbuđenja nije nedostajalo.

Aktualni španjolski prvak je od 42. minute bio s igračem manje, zbog crvenog kartona Raphinhi. No, Mata je na drugoj strani dobio drugi žuti karton u 57. minuti. Barcelona je u 70. minuti ostala bez trenera, jer je isključen Xavi Hernandez. Katalonci nisu uspjeli materijalizirati veliku nadmoć, a sigurno će imati dosta prigovora na odluke glavnog suca Grada.

Spain - LaLiga - Getafe v FC Barcelona

Osasuna je u novu sezonu ušla pobjedom 2-0 na gostovanju kod Celte Vigo. Garcia je u 24. minuti postigao vodeći pogodak nakon što je domaći vratar odbio loptu u prečku nakon udarca glavom hrvatskog reprezentativca Ante Budimira. Konačnih 2-0 postavio je Gomez u 74. minuti.

Kraljevi slavili u 1. kolu La Lige, Luki Modriću tek deset minuta
Valencia slavila u derbiju protiv Seville, Rakitić igrao 90 minuta

Budimir je osim velike uloge kod vodećeg pogotka u petoj minuti pogodio vratnicu. Zamijenjen je u 79. minuti.

Veliku pobjedu ostvario je i Betis na gostovanju kod Villarreala. Perez je u 20. minuti doveo seviljsku momčad u vodstvo. Cuenca je u 61. minuti izjednačio, da bi sva tri boda Betisu donio Willian Jose pogotkom u petoj minuti sučevog dodatka.