Komentari 2

Majstorija ili slučajnost? Icardi u derbiju zabio jako čudan gol

PSG je pobijedio Marseille 2-0 uz dva lijepa gola. Cijelu utakmicu igrao je Duje Ćaleta-Car, baš kao i Mateo Kovačić u pobjedi Chelseaja kod Sheffield Uniteda u Premiershipu

U derbiju 24. kola francuske nogometne lige PSG je u gostima svladao Marseille 2-0.

03:18

Veliki francuski derbi pripao je Parižanima, koji su pobjedu osigurali već u prvom dijelu. U devetoj minuti pogodio je Mbappe iz kontre na dodavanje Di Marije, a u 24. minuti u strijelce su upisao i Icardi, i to čudesnim lobom leđima.

Možete ga pogledati OVDJE.

Bio je to revanš Parižana za poraz od Marseillea (0-1), prvi nakon devet godina, lani u rujnu u Parizu.

Domaći igrač Dimitri Payet dobio je crveni karton u sudačkom dodatku, a hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car odigrao je cijeli susret za Marseille.

Vodi Lille s 54 boda ispred Lyona (52) i PSG-a (49), dok je Marseille deveti s 33 boda.

Hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić odigrao je čitav susret za Chelsea koji je u 23. kolu engleskog nogometnog prvenstva kao gost svladao Sheffield United sa 2-1 (1-0).

Chelsea je poveo krajem prvog poluvremena kada je Werner odličnom povratnom loptom pronašao Strijelca Mounta (43). Početkom nastavka domaći su stigli do poravnanja nakon komičnog nesporazuma strijelca autogola Ruedigera (54-ag) i vratara Mendyja. Ipak, ubrzo potom Werner je presjekao jedno loše vraćanje lopte vrataru Ramsdaleu, pa ga je ovaj morao rušiti u svom kaznenom prostoru, a siguran izvođač kaznenog udarca bio je Jorginho (58-11m).

Peti Chelsea sada ima 39 bodova, kao i šesti West Ham United, a četvrti Liverpool mu bježi samo bod.

Sheffield United je ostao posljednji sa 11 bodova, jednim manje od 19. West Bromwich Albiona, a 12 manje od 17. Burnleya koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak.