Komentari 65

Marca pita: Modrić je dobar za Real? Španjolci odgovaraju...

1

Španjolska Marca provela je anketu među svojim čitateljima, a ono što je španjolski list htio doznati je smatraju li Španjolci da je Luka Modrić dobra kupovina za Real

Možda Jose Mourinho žudi za njim, ali čini se kako za sve ostale Luka Modrić i nije neki 'ulov'. Prema anketi koju je proveo španjolski list Marca hrvatski reprezentativac i nije toliko poželjan u redovima madridskog Reala.

Ugledni španjolski list upitao je svoje čitatelje o tome što misle o razvikanom transferu Luke Modrića koji posljednje vrijeme puni stupce svih sportskih listova u Španjolskoj.

Pitanje koje je Marca postavila glasilo je: Smatrate li da bi Luka Modrić bio dobra kupovina za Real Madrid?

Brojke koje je dala anketa bila su pomalo poražavajuće za hrvatskog igrača. Gotovo 45% čitatelja smatra da Luka Modrić i nije najbolje rješenje za Real. Veći postotak ipak išao je u korist Luke i njegovog prelaska u 'kraljevski klub', no  hrvatski igrač ipak nije dobio apsolutni 'da' od Španjolaca. Pitanje je sada hoće li imati prilike svojom igrom uvjeriti ih kako je upravo od dobra 'kupovina' za Real.