Marko Rog slavio protiv Karla Letice, Napoli dobio i Veronu...

2

U dvoboju SPAL-a i Cagliarija gosti su do pobjede došli u 3. minuti nadoknade na isteku utakmice, a u važnim ulogama su bili hrvatski nogometaši. I Rog i Letica igrali su od prve minute

Nogometaši Napolija slavili su na gostovanju u Veroni sa 2-0 (1-0) i zadržali se na tri boda prednosti pred Milanom u utrci za mjestom u Europskoj ligi.

Poljski napadač Arkadiusz Milik postigao je vodeći pogodak za Napoli u 38. minuti. Domaćoj momčadi koju vodi Ivan Jurić u 61. minuti poništen je pogodak Faraonija, jer je asistent Zaccagni prije ubačaja u driblingu loptu zahvatio rukom. Pobjedu Napolitanaca potvrdio je Meksikanac Hirving Lozano u 90. minuti.

Ronaldo, je li vrijeme da pustiš slobodnjake nekom drugom?

Letica od prve minute

U dvoboju SPAL-a i Cagliarija gosti su do pobjede došli u trećoj minuti sučevog dodatka na isteku utakmice, a u važnim ulogama su bili hrvatski nogometaši. Marko Rog je sa tridesetak metara uputio snažana i precizan udarac kojeg je vratara SPAL-a Karlo Letica uspio krajnjim naporom zaustaviti. No, na odbijenu loptu prvi je dotrčao Joao Pedro, ubacio pred vrata gdje je neometani Giovanni Simeone glavom poslao loptu u nebranjenu mrežu.

Oba hrvatska nogometaša bila su u početnim postavama svojih momčadi.

Internazionale v SPAL - Serie A - Giuseppe Meazza
Juve opet pobjeđuje! Dybala i Ronaldo bolji od Mihajlovića

Vodeći Juventus ima 66 bodova, četiri više i utakmicu više od drugoplasiranog Lazija. Napoli je na šestom mjestu sa 42 boda, Verona je osam sa 38 bodova, a Cagliari se sa 35 bodova probio na 10. poziciju. SPAL je 11 kola prije kraja sa samo 18 bodova na predzadnjem mjestu.