Komentari 51

Mašina Joško objavio novu fotku iz teretane: 'Pa jači si od NATO pakta, srce ti ljubim...'

Joško Gvardiol u utorak s reprezentacijom Hrvatske igra finale turinira u Egiptu. Protivnik vatrenima u finalu prijateljskog bit će domaćin. Zlatko Dalić uigravao je momčad za Europsko prvenstvo, a defanzivac Manchester Cityja igrao je u udarnoj postavi, a očekuje se da će se u prvih 11 naći i u finalu. Dok čeka utakmicu, Gvardiol se priprema u teretani, a danas je objavio sliku svojih mišića.

Nabildani Gvardiol u teretani: 'Joško protiv medvjeda, bi li medvjed uopće imao šanse?'

Sliku mu je pohvalio i hrvatski MMA borac Roberto Soldić. Gvardiol je svojim slikama oduševio fanove koji mu pišu brojne komentare. "Polako, dragi, ne haklaš u NBA-u", "Jači od NATO pakta, srce ti ljubim"; "Sila na terenu kao Joško Gvardiol".

Jučer je HNS objavio fotografije iz teretane na kojima je glavna zvijezda Joško Gvardiol. A sudeći po formi, teško bi bilo dati odgovor na pitanje koje je HNS postavio u objavi.

Diario As: Hrvatska nije ekipa koje se treba bojati. Balkanci jedva stvaraju prilike za gol

- U slučaju Joška Gvardiola protiv medvjeda, bi li medvjed imao šanse? - našalio se naš nogometni Savez.