Komentari 2

Medvjedi vodili 6-3 pa izgubili u produžetku od Red Bulla...

1

Nevjerojatnu utakmicu odigrali su hokejaši Medveščaka i Red Bull Salzburga u punoj Ledenoj. Osam minuta prije kraja domaćini su vodili 6-4, ali su izgubili

Prije samo dva dana hokejaši Medveščaka odigrali su uzbudljivu utakmicu na gostovanju u Salzburgu. Medvjedi su vodili 3-1, ali su ispustili prednost i izgubili u produžetku 5-4.

Iste momčadi preselile su se na zagrebački led, a gledatelji su mogli gotovo identičnoj utakmici igranoj u petak! Medvjedi su uvjerljivo dominirali nakon dvije trećine, vodili su 4-1 i 6-3 da bi u nepune dvije minute prije kraja susreta neshvatljivo pali. Koch je zabio za smanjio zaostatak na 6-4 osam minuta prije kraja, Pewal je približio Red Bull na samo gol razlike i onda se dogodio nesvakidašnji pothvat.

U akciji 6 na 5 kad je Red Bullov golman napustio svoju mrežu, gosti su 15 sekundi prije kraja izjednačili na 6-6! Medveščak se od takvog šoka nije oporavio u produžetku u kojem je primio i sedmi gol za konačni poraz 7-6.

Zagrebački hokejaši kao da su se pretplatili na infarktne završnice u posljednje tri utakmice, ali ishod je svaki put otišao na stranu gostiju. Red Bull je slavio u dva navrata, a puni plijen je uzela i slovenska Olimpija.