Komentari 77

Barcelona lako u finale: Villa slomio nogu, upitan i za Euro?

9

Barca je pobijedila Al-Sadd 4-0 i plasirala se u finale Svjetskog klupskog prvenstva! U nedjelju ih tamo čeka Santos. Loša vijest je da je Villa slomio tibiju lijeve noge

Adriano, Alcantara i Pedro su dobili priliku, Guardiola je odlučio odmoriti Fabregasa, Piquea, Alvesa i Xavija. I nije pogriješio! Barcelona je lakoćom pobijedila Al-Sadd i plasirala se u finale Svjetskog klupskog prvenstva!

Točno 24 minuta trajala je nada katarske momčadi. Pedro je nabacio, a zbunjeni branič vratio je loptu još zbunjenijem golmanu, gurnuo ju, ali već je dotrčao Adriano od kojeg se lopta odbila u mrežu. Ostala tri gola bila su u Barcinom stilu. Adriano je zabio još jednom do poluvremena, a u nastavku su precizni bili Keita i Maxwell koji je postavio konačnih 4-0.

Messi nije bio raspoložen, imao je tri dobre prilike, ali nije zabio. U 66. minuti je izašao sam pred golmana, lopta se odbila, a on je pokušao škarice i uspio je promašiti cijeli gol!

Barcelonu u nedjelju u spektakularnom finalu čeka Neymarov Santos.

Villa slomio tibiju, možda propušta Euro!

David Villa je u 36. minuti oprobao udarac i odmah po završetku akcije je tražio izmjenu. Uz bolnu grimasu na nosilima je napustio teren. Marca piše da je klub potvrdio da je Villa slomio tibiju i da ga neće biti šest mjeseci, do kraja sezone.

Ako je to istina, Španjolac će definitivno propustiti Europsko prvenstvo. Španjolska je u skupini s Hrvatskom.