Komentari 61

Messi sredio Sociedad, Raketa prijetio, ali golman obranio sve

1

U 80. minuti lopta je slučajno pogodila u ruku braniča gostiju Le Normanda, a sudac je nakon pregleda VAR-a dosudio penal iz kojeg je zabio Leo Messi. Rakitić je igrao do 74. minute

Nogometaši Barcelone pobijedili su na Nou Campu Real Sociedad s 1-0 i vratili se na vrh ljestvice.

Barcelona je sretno stigla do pobjede jer je baskijska momčad bila bolja veći dio dvoboja.

Ivan Rakitić je igrao do 74. minute i imao dva odlična šuta koje je obranio vratar gostiju.

Barcelona sada vodi s 58 bodova, dva boda više od Reala, koji ima utakmicu manje.