NBA rezultati | 24sata

Milwaukee izgubio uz Giannisov učinak sezone, Atlanta u trileru do teške pobjede kod Orlanda

3

Grčki košarkaš, doduše, napravio je i dvije pogreške u završnici koje su se pokazale ključnima. U oba navrata Bucksi su imali napad pri rezultati 122-121

Premda je Giannis Antetokounmpo ostvario najbolji učinak sezone i utrpao 54 koša (uz 12 skokova i tri asistencije), Milwaukee je izgubio na gostovanju kod Indiane 126-124.

Grčki košarkaš, doduše, napravio je i dvije pogreške u završnici koje su se pokazale ključnima. Minutu prije kraja kada je promašio dodavanje te pola minute prije isteka vremena kada mu je Mathurin uzeo loptu. U oba navrata Bucksi su imali napad pri rezultatu 122-122, ali nisu ni zapucali prema košu.

NBA: Detroit Pistons at Milwaukee Bucks

Indiana je tijekom prve četvrtine imala i 18 koševa prednosti, no Milwaukee, koji je igrao bez ozlijeđenog Damiana Lillarda, okrenuo je sve u svoju korist te došao do +10 u zadnjoj dionici, ali domaćin je naposljetku uspio preokrenuti, ponajviše zahvaljujući Tyreseu Halilburtonu koji je završio susret s 29 koševa, deset asistencija i šest skokova.

'Bila sam navijačica u NBA ligi i spavala s košarkašima iako su mi branili. Sad snimam filmove'

U drugom susretu večeri Atlanta slavila na gostovanju kod Orlanda 120-119 "tricom" Dejounte Murraya pola minuta prije isteka vremena. Orlando je imao napad za pobjedu, ali promašili su "tricu", a zatim su gosti uhvatili skok i završili priču.

NBA: Atlanta Hawks at New Orleans Pelicans

Najbolji pojedinac utakmice bio je Trae Young koji je ubacio 41 koš, uz četiri skoka i osam asistencija, uključujući i onu za pobjednički koš. Johnson je dodao 19 koševa uz devet skokova, dok je na drugoj strani najučinkovitiji bio Suggs (21 koš, dva skoka i asistencija.

Loša NBA noć za Hrvate: Zubac, Šamanić i Šarić izgubili susrete