Komentari 15

Miočić: Bit ću UFC prvak, ništa me ne može spriječiti u tome

3

Htio sam borbu za titulu, ali čini se da prvo moram pobijediti jednog protivnika. Idem srušiti Rothwella pa se boriti za naslov, kaže američki borac naših korijena

Stipe Miočić čeka šansu za prvog izazivača u teškog kategoriji UFC-a. Američki borac hrvatskih korijena još nije na redu za napad na titulu, a niti za borbu koja bi mu donijela status prvog izazivača.

UFC mu je dodijelio Bena Rothwella u Dublinu. Neki portali koji prate UFC pišu kako bi Stipe, u slučaju pobjede, mogao dobiti status prvog izazivača, ali ipak je UFC taj koji odlučuje.

- Odradit ću ovu borbu i ništa me neće spriječiti da postanem UFC prvak. To će se sigurno dogoditi. Htio sam borbu za titulu, ali čini se da prvom moram pobijediti jednog protivnika. Idem srušiti Rothwella pa se boriti za naslov - rekao je Miočić za Fox Sports i dodao:

- Ben Rothwell nije ništa novo za mene. Pogledajte samo borce s kojima sam se dosad borio. Velik je i izdržljiv. No takve sam već prošao. Znam da ga nije lako završiti, ali to je samo dodatni izazov.