Mlada reprezentacija lako dobila Slovake u gostima | 24sata

Mlada reprezentacija lako dobila Slovake u gostima

1

Pobjedom 3-1 na gostovanju kod Slovačke u Senecu, hrvatska reprezentacija do 20 godina izbila je na vrh poretka u svojoj skupini

Nakon gostujućih pobjeda protiv Mađarske i Italije, hrvatska reprezentacija do 20 godina pobijedila je Slovačku 3-1. Domaćin je u Senecu vodio od 16. minute. Tad su pogreške Maloče i Tičinovića ponudile šansu Kuzmi. Hrvatska nije uspjela izjednačiti sve do 72. minute. Sjajno je dodao Mato Jajalo, a zabio Besart Abdurahimi, veznjak Zagreba. Odluka je pala u samoj završnici. Jajalo je u 90. minuti zabio za 2-1, a odmah potom je Slovak Gallo ugurao loptu u vlastitu mrežu za potvrdu pobjede Hrvatske. Ovom pobjedom Hrvatska je izbila na vrh ljestvice u skupini.