Komentari 2

Mlade Hrvatice nižu senzacije: Napravile novu na Euru u Srbiji

Odlično smo ušli u natjecanje na ovom EP-u, s tri pobjede, i sada će nam iznimno dobro doći slobodan dan da se malo rekuperiramo i spremni dočekamo slijedeću utakmicu protiv Srbije u subotu, kaže prezadovoljni izbornik

Malo je reći da bi svi potpisali takvo otvaranje Europskog prvenstva. Nakon laganog uvoda protiv Estonije i čiste 3-0 pobjede, hrvatske odbojkašice u drugom su kolu Europskog prvenstva U-17 u Vrnjačkoj Banji šokirale jednog od najvećih favorita Italiju pobijedivši 3-1! Međutim, kao u reklami, to nije sve...

Dan kasnije, nova velika pobjeda hrvatske odbojkaške mladosti. Za 127 minuta u pet setova pobijedile su i jaku Poljsku (25-23, 25-21, 22-25, 22-25, 15-13) i nakon tri kola imaju sve pobjede. Toliko ima i Bugarska, ali uz bod više. Klara Vasilj osvojila je 22 poena, Maša Mlinar 19, Iva Ucović 15...

Hrvatska odbojkašica čiji su video pogledali milijuni ljudi: 'Dečko mora biti viši od mene'

- Vrlo, vrlo teška utakmica. Prva dva seta u egalu, ali smo ih riješili u svoju korist, da bi one dobile iduća dva. Pojačale su Poljakinje obranu, branile nemoguće situacije, a tu smo i mi malo ušli u nervozu. No, u ruletu petog seta smo na kraju mi bili smireniji i našli postavu koja je uspjela riješiti utakmicu. Odlično smo ušli u natjecanje na ovom EP-u, s tri pobjede, i sada će nam iznimno dobro doći slobodan dan da se malo rekuperiramo i spremni dočekamo slijedeću utakmicu protiv Srbije u subotu u 17.30 - rekao je prezadovoljni izbornik Miodrag Miki Stojaković.