Komentari 3

Mladen: Lagao bih da kažem da sam bio hladan nakon gola

1

Naravno da je napetost bila velika. Ali i olakšanje nakon što sam zabio, kazao je Petrić za Hamburger Morgenpost poslije svoga sedmog prvenstvenog gola u sezoni

Hrvatski napadač Mladen Petrić prekinuo je u nedjelju post koji je trajao 493 minute. Toliko je, naime, vremena prošlo od njegova posljednjeg pogotka za HSV…

U 29. bundesligaškom kolu 31-godišnji je nogometaš zabio iz jedanaesterca jedini pogodak za hamburški klub u domaćem remiju protiv Bayer Leverkusena (1-1). Nije bilo lako staviti loptu na bijelu točku u situaciji kad se klub bori za ostanak i kad svaki bod ima ogromnu važnost.

- Lagao bih da kažem da sam bio hladan. Naravno da je napetost bila velika. Ali i olakšanje nakon što sam zabio - kazao je Petrić za Hamburger Morgenpost poslije svoga sedmog prvenstvenog pogotka ove sezone.

Pun pohvala na račun povremenog hrvatskog reprezentativca bio je i trener HSV-a Thorsten Fink.

- Kod vodstva 3-0 svatko bi pucao penal. Ali ne i kad je 0-0 i kad te promašaj može učiniti vrlo nepopularnim - istaknuo je Fink.