Komentari 3

Mladen Petrić triput zabio, petarda HSV-a Guingampu

1

HSV je gostovao kod francuskog drugoligaša Guingampa u 1. kolu Europske lige, slavio čak 5-1, a Mladen Petrić je zabio hat-trick...

Samo osam minuta bio je Guingamp u igri protiv HSV-a. Paulo Guerrero zabio im je prvi, a onda je na scenu stupio Mladen Petrić. Prvo je u 11. minuti fantastičnim udarcem s 18 metara skinuo paučinu iz gola Guingampa, a sedamnaest minuta kasnije glavom je zabio nakon ubačaja Paula Guerrera. HSV je u prvom poluvremenu potpuno razmontirao inferiorne Francuza, koji su do Europske lige stigli osvojivši prošle sezone francuski kup.
U drugom poluvremenu ista slika. Guingamp se i dalje branio, a odlično raspoloženi Nijemci nisu imali milosti. Marcus Berg u 50. minuti zabio ja za 4-0, a Mladen Petrić kompletirao je hat-trick četiri minute prije kraja. Domaćini su počasni zabili dvije minute kasnije.
Mladenu Petriću to je već peti gol ove sezone. Jedan je zabio danskom Randersu u 3. pretkolu Europske lige te jedan Fortuni Dusseldorf u utakmici njemačkog kupa.