Komentari 133

Luka Modrić asistirao za tešku pobjedu Reala nad Valencijom

5

Luka Modrić je u 82. minuti napravio lažnjak na 20-ak metara, a onda pronašao Jeséa, koji je snažnim udarcem zabio za pobjedu Real Madrida kod Valencije 3-2

Real Madrid slavio je kod Valencije u 17. kolu Primere 3-2, a Luka Modrić je asistirao za pobjednički gol.

Modrić je u 82. minuti napravio lažnjak na 20-ak metara, a onda pronašao Jeséa Rodrigueza na desnoj strani koji je snažnim udarcem zabio za tri boda Reala.

'Kraljevski klub' je prije toga dva puta vodio golovima Di Marije u 28. minuti i Ronalda 12 minuta kasnije, ali se Valencia oba puta uspjela vratiti pogocima Piattija i Mathieua.

Strijelac pobjedničkog gola Jesé je ušao u 73. minuti umjesto Isca dok je Modrić odigrao cijelu utakmicu.

Real je ovom pobjedom stigao na pet bodova zaostatka za vodećim dvojcem Barcelonom i Atletico Madridom.