Komentari 12

Modrić se oglasio s četiri riječi i izazvao kaos među navijačima

Hrvatski velemajstor napisao je plaformi X nedugo nakon utakmice izreku "ovaj mi film zvuči poznato" imajući u vidu silne preokrete na putu do eurotitule prije dvije godine. A navijači ga zovu da se ne umirovi

Esta película me suena odnosno "ovaj mi film zvuči poznato" napisao je Luka Modrić (38) na platformi X 40-ak minuta nakon pobjede Real Madrida nad Bayernom (2-1) u uzvratu polufinala Lige prvaka kojom će Hrvat 1. lipnja na Wembleyu imati priliku rekordni šesti put postati europski prvak.

I doista, preokret nakon ponora protiv Bayerna, od 0-1 do 2-1, neodoljivo podsjeća na izdanja "kraljevskog kluba" na Santiago Bernabéuu prije dvije sezone, kad su se vraćali iz dva gola minusa protiv PSG-a (hat-trick Benzeme) u osmini finala, gola zaostatka protiv Chelseaja u četvrtfinalu, odnosno dva gola minusa protiv Manchester Cityja u polufinalu, sve golovima u zadnjim minutama.

POGLEDAJTE SAŽETAK:

Real je neuništiv kad je u pitanju Liga prvaka, a Bayern je samo još jedna žrtva u nizu. Luka Modrić, koji je dobio priliku od 69. minute umjesto Tonija Kroosa, pokrenuo je preokret novog španjolskog prvaka. I objavom na X-u dobio stotine tisuća lajkova u kratko vrijeme, kao i brojne komentare podrške, ujedno i poziva da ostane i iduće sezone. Ovo su neki od njih: