Komentari 13

Müller donio pobjedu Bayernu, HSV prekinuo Dortmundov niz

1

HSV je kod kuće odigrao 0-0 s Borussijom Dortmund, čime je prekinuo niz od četiri pobjede zaredom žutih. Ivica Olić odigrao je čitavu utakmicu za hamburški sastav

Bayern je u 24. kolu Bundeslige slavio 3-1 na gostovanju kod Hannovera iako su domaćini poveli.

Kiyotake je doveo Hannover u vodstvo u 28. minuti da bi tri minute kasnije Alonso vratio stvari na početak. Pobjedu Bayernu donio je Thomas Müller koji je realizirao jedanaesterac u 61. pa zabio glavom u 72. minuti.

HSV je kod kuće odigrao 0:0 s Borussijom Dortmund čime je prekino niz od četiri pobjede zaredom žutih. Ivica Olić odigrao je čitavu utakmicu za Hamburg. Augsburg 1-0 svladao Wolfsburg 1-0 za koji nije igrao ozlijeđeni Ivan Perišić.