Komentari 19

Najbolja Šarićeva utakmica u NBA-u, double-double Bostonu

2

Uz Šarićev 21 koš i 12 skokova, sjajan osobni učinak imali su i Dragan Bender koji je zabio 10 koševa i imao četiri skoka te Bojan Bogdanović s 24 koša. No, nažalost, momčadi sve trojice su izgubile...

Iako je u posljednjih nekoliko utakmica Darijo Šarić zapao u malu krizu, noćas se vratio na najbolji mogući način i nagovijestio Amerikancima koliko doista može. U 27 minuta na parketu Šarić je zabio 21 koš, imao 12 skokova, dvije asistencije te jednu krađu. No i uz njegovu fantastičnu predstavu mlada momčad Philadelphije izgubila je od Bostona s minimalnih 107-106. Dario je bio najbolji strijelac i najbolji skakač svoje momčadi i jedini izvan prve petorke s dvocifrenim brojem koševa.

Odličnu večer, iako ni njegova momčad nije pobijedila, imao je Bojan Bogdanović. U 32 minute provedene na terenu zabio je 24 koša, imao dva skoka i tri asistencije, no Netsi su izgubili od Bucksa 112-103. I Bojan je, kao i Dario, bio najbolji strijelac svoje momčadi.

Kao i prva dvojica isto se proveo i Dragan Bender. U sudaru s doprvacima Warriorsima Bender je na terenu proveo 24 minute te zabio 10 koševa i imao četiri skoka i jednu asistenciju. Sunsi su izgubili 138-109, a kod Golden Statea je ponovno briljirala trojka Durant (20 koševa), Thompson (26 koševa), Curry (31 koš).

Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets 112-103
Charlotte Hornets - Minnesota Timberwolves 120-125 (produžetak)
Toronto Raptors - Atlanta Hawks 128-84
Philadelphia 76ers - Boston Celtics 106-107
Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 103-100
Dallas Mavericks - Chicago Bulls 107-82
Utah Jazz - Denver Nuggets 105-98
Portland Trail Blazers - Miami Heat 99-92