DINAMO - LOKOMOTIVA 5:1 Puno bolji pristup, bolja energija, potpuno je jasno da bi Nenad Bjelica ponovno mogao napraviti vrhunske rezultate, napisao je jedan navijač "plavih" na Facebooku
Sport
Komentari 43DINAMO - LOKOMOTIVA 5:1 Puno bolji pristup, bolja energija, potpuno je jasno da bi Nenad Bjelica ponovno mogao napraviti vrhunske rezultate, napisao je jedan navijač "plavih" na Facebooku
Nenad Bjelica pobjednički je krenuo u drugi mandat na klupi Dinama - s 5-1 je s Maksimira ispraćena Lokomotiva. "Modri" su pobijedili u prvenstvu prvi put nakon 24. kolovoza i Gorice (2-1 na Maksimiru), a navijači "plavih" su zadovoljni izdanjem hrvatskog prvaka, što se vidi i po Facebook komentarima. Donosimo neke od njih.
POGLEDAJTE VIDEO
Pokretanje videa...
01:34
"Bravo ekipa i treneru."
Dinamo u srijedu na Maksimiru dočekuje Monaco u 2. kolu Lige prvaka, a dašak optimizma vratio se među plavi navijački puk.
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+