Srušite stari stadion i napravite novi na istom mjesto. LP iz Splita
Dk
Deaktivirani korisnik
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Koliko je para utučeno u taj maksimir.Moglo je bit stadiona duž cijele maksimirske.Od kvatrića do dubrave
Fahri Musliu Junior
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Pogledajte slike na google nove Albania Arene u Tirani. To je prototip stadiona manje-srednje velicine kakav bi i Hrvatska trebala imati. Kapacitet 23,500 mjest
a, 4 Uefa zvijezdice (samo zbog manjeg kapaciteta nema maksimalnih 5 zvijezdica), sve tribine natkrivene, obične lože, Vip lože, medijski prostori za konferencije i izjave igraca, Ambulanta, 4 velike svlačionice, zatvoreno mini igralište sa umjetnom travom za zagrijavanje ekipa u slučaju lošeg vremena, pozemni parking za goste i autobuse, stadion sa svim popratnim sadržajima dakle visoki hotel toranj kao dio objekta, shoping centar, 2000 parkinga za posjetitelje (navijače), restorani, kafici,,,i sve to napravljeno iz temelja jer je stadion izgrađen na mjestu starog stadiona Qemal Staffa usred centra grada, napravili ga talijani i koštalo je samo 60 miliona eura. Dakle 450 miliona kuna,,,a na Maksimiru je od kraja devedesetih naovamo ubrizgano 500 miliona kuna i gle na šta sliči?
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Srusiti i napraviti novi negdje u zgb, dinamo je iz zagreba ne samo iz maksimira, ako ne ide drugacije, i ja sam za maksimir ali dajte ovo je sramota vise
zm
zelena mamba
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Na kraju budu stadion srušili i napravili stambeno naselje i masno zaradili,samo kaj se nezna čije je zemljište.Da li je od grada ili crkve? Umjesto žičare moge
l se napravit stadion.A Antolić bi bil .eben i pošten.Pa napravite zajedno stadion .
Prikaži još ↓
mb
mudrac bez pameti
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Koliko ste para dobili za tansfere (ako ste stvarno toliko dobivali) mogli ste odvojiti od svakog po malo i uz mali kreditić napravit lipi stadion od 20-30 tisu
ća gledatelja
Prikaži još ↓
rijetko kulturan
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Izgradite si stadion, od novca za porez koji vam je država oprostila.
sa
saubermaher
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Šta stadion zna gdje je? Bitno je da je nov, a ovaj neka ostane kao podsjetnik svima kako sav novac koji je u njega utučen nije ništa poboljšao.Očito da se dije
lilo 20 za stadion a 80 u padže...
Prikaži još ↓
no
nomistakes
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
to recite ljudima koji su ostali bez krova nad glavom u nedavnom potresu
no
nogometnaprica
16.10.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Samo dalje novac ulagati u groblje od stadiona... 👍🏻👍🏻👍🏻 Inace je pun maksimir do krova svaku utakmicu, pa treba sto brze sanirati hrvatsku ljepoticu Maksiruglo
...
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .