Komentari 57

Nemanja, što to piše? Brazilac naganjao Srbina po travnjaku...

1

Jose Mourinho deset minuta prije kraja utakmice protiv Chelseaja ubacio je stopera Erica Baillyja, koji je imao i poseban zadatak, bio je Mourinhov kurir. Poruka koju je predao Matiću zaintrigirala je Williana...

Manchester United pobijedio je Chelsea 2-1 u 28. kolu engleskog prvenstva i opet se smjestio dva boda ispred Liverpoola, na drugom mjestu Premierlige, velikih 13 bodova iza vodećeg Manchester Cityja koji ima i utakmicu manje.

Mourinho slomio Contea: Derbi na Old Traffordu riješio Lingard

Petoplasiranom Chelseaju trebala je pobjeda kod Uniteda jer lovi Ligu prvaka, ali znate li kad su Bluesi zadnji put slavili na Old Traffordu? U svibnju 2013. godine...

Poveo je Chelsea preko Williana, Lukaku je izjednačio krajem prvog dijela da bi Lingard 15 minuta prije kraja pogodio za konačnih 2-1. Jose Mourinho deset minuta prije kraja ubacio je stopera Erica Baillyja, koji je imao i poseban zadatak, bio je Mourinhov kurir. Poruka s uputama koju je predao suigraču Nemanji Matiću zaintrigirala je Williana pa pokušao vidjeti što piše.

Pokušao se približiti Srbinu, ali ovaj je taman pročitao poruku i zgužvao je papirić.