Komentari 14

VIDEO Užas u Njemačkoj: Brat Marija Götzea nepomično ležao

Samo dva mjeseca nakon što je zadobio frakturu lubanje, Felix Götze ponovno je stradao. Nakon sudara s protivničkim igračem, srušio se na travnjak, a golman Duisburga odmah je dotrčao do njega

Felix Götze (23), inače mlađi brat poznatijeg Maria Götzea, na utakmici Duisburga i Kaiserslauterna u 3. njemačkoj nogometnoj ligi zadobio je tešku ozljedu glave nakon što se u 85. minuti sudario s protivničkim igračem.

POGLEDAJTE VIDEO: Liječnik koji je spasio Eriksena

Liječnik koji je spasio Eriksena 01:19

Napadač Kaiserslauterna izgubio je svijest i ostao je ležati na travnjaku, a golman Duisburga odmah je dotrčao kako bi mu izvadio jezik da ne dođe do gušenja. Namjestio je Felixa u bočni položaj, a na teren je utrčala liječnička ekipa te su mu imobilizirali vrat i iznijeli na nosilima.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Trenutak sudara možete pogledati OVDJE (4:48).

firo: 25.10.2021 Fuvuball: Soccer: 3rd Bundesliga, season 2021/2022 MSV Duisburg - 1st FC Kaiserslautern
Stravične scene u Berlinu: Brat Maria Götzea srušio se na teren, suigrači mu vadili jezik iz usta

Nesretni Götze je prije samo dva mjeseca doživio već jedan stravičan sudar sa suigračem u kojem je zadobio frakturu lubanje. Mučna scena dogodila se u 71. minuti susreta protiv Viktorije Berlin, a Felixa su također iznijeli na nosilima. Uspio se oporaviti nakon mjesec i pol dana intenzivne njega, zaigrao je nogomet, a sada mu se ponovo dogodila nesreća.

A post shared by Felix Götze (@felixgoetze4)