Komentari 35

Neymar s dvije asistencije i golom donio pobjedu Brazilu

6

Brazil je usred Old Traffordna slavio protiv Bjelorusije 3-1. pobijedio i u 2. kolu olimpijskog turnira. Briljirao je Neymar, asistencijama i golom preokrenuo rezultat

Brazil je pobijedio Bjelorusiju s uvjerljivih 3-1, no nogometaši Mane Meneza gubili su već u  8. minuti susreta. No Neymar je danas bio raspoložen te je uz dvije asistencije i gol donio pobjedu Brazilu.

Prvo je Pato u 15. minuti poravnao rezultat i to upravo na ubacivanje zvijezde Santosa, a potom se i sam Neymar upisao na listu strijelaca. U 65. minuti pucao je iz daljine i posve iznenadio bjeloruskog golmana.

Konačnu je pobjedu u trećoj minuti nadoknade potvrdio Oscar i postavio konačnih 3-1.