Komentari 164

Nije zabila niti gol: Šokantan poraz Barcelone u Valladolidu

4

Domaćin je šokirao Katalonce i pobijedio 1-0! Barci je ovo treći poraz u posljednjih šest kola. Real u nedjelju dočekuje Levante, a ako slavi, imat će četiri boda viška

U prvoj međusobnoj utakmici ove sezone Barcelona je pobijedila Valladolid 4-1. Uoči novog obračuna povodom 27. kola Primere očekivao se sličan rezultat, Barca je druga na ljestvici, a Valladolid pri samom dnu. No domaćin je šokirao Katalonce i pobijedio 1-0!

Barcelona je u 1. poluvremenu bila neprepoznatljiva, a iskoristio je to Fausto Rossi u 17. minuti za jedini gol na susretu. I to kakav, klasični kakvog primaju. Nakon dva odbijanca i smušenosti Mascherana i Piquea. U nastavku je Barca bila nešto bolja, ali nedovoljno za fanatičnu domaću momčad.

Neymar je bio neprepoznatljiv i zamijenjen u 74. minuti, a pitanje je koji su razlozi. Dugačak put nakon prijateljskih utakmica reprezentacija ili tragedija koju je doživio Andres Iniesta.

Barcelona nije zabila nakon 13 utakmica, a ovo joj je već treći poraz u posljednjih šest kola i trener Martino može itekako biti zabrinut. Još više jer već u srijedu na Nou Camp dolazi Manchester City u Ligi prvaka. Također, pali su na 3. mjesto jer je Atletico Madrid s dva gola Ville slavio u Vigu kod Celte.

Real Madrid u nedjelju dočekuje Levante, a ako pobijedi, imat će čak četiri boda prednosti..