Komentari 166

CR7 ne slavi gol osim ako ga on ne zabije: "Ma jeb*** se!"

4

Ronaldo nije slavio sa suigračima Baleov gol. U akciji koja je prethodila golu, nije mu uspio pokušaj 'škaricama'. Kasnije su mu zviždali pa im je odgovorio uvredama

Cristiano Ronaldo ima problem. Zapravo dva. Prvi je to što je zaljubljen u svoj lik i djelo i to pokazuje tako da ne slavi golove sa suigračima kao onaj Balea protiv Levantea, jer eto, njemu prije tog gola nije uspio pokušaj "škaricama".

Vine

Drugi problem su zahtjevni navijači Real Madrida na čije zvižduke Portugalac odgovara - uvredama. Počelo je na utakmici protiv Schalkea kad su Nijemci umalo šokirali Madrid i izbacili Real iz Lige prvaka. Tada je Iker Casillas pozvao Ronalda da se vrati na centar i pozdravi navijače koji su zviždali svojim ljubimcima.

Zvižduci su se ponovili i protiv Levantea . Ovoga puta Ronaldo je dostojno istrpio negodovanje Bernabeua, a potom su ga kamere uhvatile u trenutku dok je izgovarao:

- Jeb*** se.

Realovi navijači brzo su zaboravili što je Ronaldo napravio za klub. A Portugalac je kratkog fitilja. Poznato je koliko je zaljubljen u sebe. To je pokazao i protiv Levantea. Oba gola zabio je Gareth Bale. Kod prvog, Ronaldo je pokušao "škaricama", a u nastavku akcije Bale je pospremio loptu za vodstvo. Umjesto da proslavi gol sa suigračima, Ronaldo je bio razočaran što on nije zabio pa mu se nije slavilo.

Nije mu to prvi put da Ronaldo ne slavi golove sa suigračima. Prošlogodišnje finale Lige prvaka. U trećoj minuti sudačke nadoknade kod 1-0 za Atletico, Luka Modrić je ubacio iz kornera, a Sergio Ramos zabio glavom za 1-1. Bio je to spasonosni gol nakon kojeg je Real došao do povijesne Decime. No Ronaldo nije slavio s Ramosom i cijelom momčadi. No zato je slavio pri samom kraju utakmice, kad je zabio nebitni penal za 4-1 pobjedu Reala. E to je proslavio. U svom stilu.