Niko Kranjčar uvjeren je u Tottenham u Ligi prvaka

1

Engleski se mediji gotovo svakodnevno bave ljestvicom Premiershipa i kombiniraju kako bi ona na kraju sezone mogla izgledati i tko će u LP

Mogu li to i ostvariti za komentar je upitan hrvatski veznjak sastava Niko Kranjčar čiju izjavu donosi Daily Mirror:
- Mislim da bi početkom sezone svi bili sretni mjestom na kojem se trenutačno nalazimo. Nemamo se čega bojati. Samouvjereni smo, vjerujemo u kvalitetu momčadi i to da možemo ostvariti dobre rezultate.
O Luki Modriću je dodao:
- Svakom igraču koji nije igrao tri ili četiri mjeseca potrebno je neko vrijeme da se uklopi. Kroz nadolazeće će utakmice imati uspona i padova, ali sam uvjeren da se vraća u punu spremnost.
Trenutačno londonski Spursi zauzimaju četvrto mjesto ljestvice, posljednje koje vodi u Ligu prvaka. S jednakim brojem bodova (49 nakon 28. kola) na petome se mjestu nalazi sastav Manchester Cityja koji ima i odigranu utakmicu manje.