Komentari 10

VIDEO Novi srčani udar u PL-u: Srušio se navijač, spašavali ga

Navijaču je pozlilo i doživio je srčani udar na tribini u Watfordu pa je samo zahvaljujući sjajnoj i brzoj intervenciji medicinske službe ostao živ. Ponovno se to dogodilo kada igra Tottenham

Tottenham je u dvoboju 21. kola engleske Premier lige slavio kod Watforda 1-0 golom u zadnjim trenucima susreta. Pobjedu je donio Davinson Sánchez u 96. minuti udarcem glavom nakon slobodnog udarca.

Premier League - Watford v Tottenham Hotspur

No, nešto ranije ponovno se na engleskim travnjacima odvijala drama. I ponovno na utakmici Tottenhama. Prije dva mjeseca srušio se navijač na gostovanju 'spursa' kod Newcastlea, a danas se ista situacija odvila u Watfordu.

VIDEO Drama u Newcastleu: Srušio se navijač, igrači su mu brzom reakcijom spasili život

Igrala se 86. minuta kada su liječnici ekspresno reagirali, uletjeli na teren i pretrčali na drugu stranu kako bi unesrećenom navijaču pružili pomoć.

Premier League - Watford v Tottenham Hotspur Premier League - Watford v Tottenham Hotspur

Prema informacijama iz Engleske, navijaču je pozlilo i doživio je srčani udar na utakmici pa je samo zahvaljujući sjajnoj i brzoj intervenciji medicinske službe na terenu ostao živ.

VIDEO DOGAĐAJA POGLEDAJTE OVDJE

Prekid je trajao osam minuta, a kada se utakmica nastavila momčad Antonia Contea stigla je do nove pobjede.

U drugom susretu danas, West Ham je kao gost slavio kod Crystal Palacea 3-2. U uzbudljivoj utakmici West Ham je dobio prvo poluvrijeme s 3-0, a u drugom je primio dva gola i jedva sačuvao pobjedu.

Antonio u 22. i Lanzini u 25. i 45+5' minuti bili su strijelci za goste, a Édouard (83) i Olise (90) za domaćine.

Nikola Vlašić je ušao u igru u 71. minuti.

West Ham se pobjedom vratio na peto mjesto s 34 boda, a Palace je ostao 11. s 23 boda.