Komentari 15

Od slavlja do očaja u sekundi: Penal u futsalu za povijest...

4

Čitatelj nam je poslao video iz Dubrovnika. Penal kakav se rijetko viđa. Golman je obranio, lopta se odbila visoko u zrak. Dok je golman slavio, lopta završava u golu

Igrač s brojem sedam namjestio je loptu na šest metara. Zaletio se i opalio lijevom nogom iz sve snage. Golman je sjajno reagirao i odbio loptu visoko u zrak.

Slavlje ekipe čiji je golman obranio penal moglo je početi. Ali i grač koji je pucao penal strpljivo  je stajao na četiri metra od gola i pratio let lopte. Ona se odbila od parketa i zahvaljujući jakoj rotaciji vratila u gol.

Šok i nevjerica zamijenila je golmanovu sreću. Čovjek je skakao od sreće jer je obranio penal. Ali ubrzo mu je bilo jasno da je prerano slavio. Lopta se otkotrljala u gol, a slavlje se preselilo na drugu stranu terena.

Youtube

Video nam je poslao čitatelj 24sata , a nevjerojatan penal gledatelji su vidjeli u dubrovačkoj dvorani "Gospino Polje" tijekom igara turističkih djelatnika.