Komentari 9

Odbojkašice se porazom od Belgije oprostile od SP-a...

1

Hrvatska odbojkaška reprezentacija u svom je posljednjem nastupu na SP-u u Italiji poražena od reprezentacije Belgije 1-3 u setovima (12-25, 23-25, 25-23, 18-25)...

Hrvatske odbojkašice porazom su završile nastup na svjetskom prvenstvu u Italiji. Bolja je ovoga puta bila reprezentacija Belgije i to 3-1 u setovima (12-25, 23-25, 25-23, 18-25).

Od samog početka izgledale su naše odbojkašice nekako umorno i iscrpljeno, što su najbolje iskoristile igračice Belgije već u prvom setu kojeg su lako dobile 25-12.

U drugom setu naše igračice kao da su se razbudile i pri kraju imale i 22-21, no ipak su izgubile 23-25. Treći set uspjele su igračice Vercesija dobiti 25-23, no nije bilo snage za potpuni preokret, a Belgija s 25-18 u četvrtom setu zaključuje hrvatsku priču na ovom turniru koji je pokazao puno lijepih stvari u hrvatskoj ženskoj odbojci.