Komentari 2

Odlični Zubac vodio Clipperse do slavlja, Bogdanoviću 15 minuta

3

U nešto manje od 11 minuta na terenu je Bojan zabio pet koševa uz jednu asistenciju, a njegova je momčad izgubila u posljednjem napadu

Vrhunska je utakmica iza hrvatskog reprezentativnog centra Ivice Zupca (27) koji je u dresu Los Angeles Clippersa slavio protiv Charlotte Hornetsa (130-118). U 33 minute provedene na terenu imao je double-double učinak.

NBA: Los Angeles Clippers at Charlotte Hornets

Ubacio je 24 koša uz 12 skokova i jedna asistencija, a iz igre je imao samo jedan promašaj (7/8) dok je s linije slobodnih bacanja bio stopostotan (10/10). Dok je Ivica imao odličnu večer, Bojan Bogdanović je odigrao 10 minuta u porazu na domaćem parketu protiv Oklahoma City Thundera (113-112).

Statistika Ivice Zupca

U nešto manje od 11 minuta na terenu je Bojan zabio pet koševa uz jednu asistenciju, a njegova je momčad izgubila u posljednjem napadu. U ostalim su utakmicama Los Angeles Lakersi slavili kod Brooklyn Netsa (116-104), a legendarni Lebron James je zabio 40 koševa uz sedam skokova i pet asistencija.

NBA: Oklahoma City Thunder at New York Knicks

Problema na gostovanju kod Houston Rocketsa nisu imali Dallas Mavericksi koji su slavili s 125-107 na krilima raspoloženog slovenskog košarkaša Luke Dončića koji je za 35 minuta na parketu ubacio 47 koševa uz 12 skokova i sedam asistencija.

NBA: Dallas Mavericks at Houston Rockets

Philadelphia 76ersi su s 135-120 slavili kod Toronto Raptorsa, dok je Miami Heat s 119-107 bio bolji od Washington Wizardsa. Chicago Bullsi su s 109-101 bili bolji od Minnesote Timberwolvesa, dok su Golden State Warriorsi na gostovanju kod San Antonio Spursa bez Darija Šarića izgubili 117-113, a Luka Šamanić nije dobio priliku u porazu Utah Jazza kod Sacramento Kingsa (127-106).